uk ru

Про організацію

Карітас України
«Карітас України» – представництво міжнародної благодійної організації в Харкові. Ми допомагаємо розвивати традиції благодійної діяльності та соціальної роботи. Сьогодні в місті Харкові ми запроваджуємо національні програми для забезпечення соціальної допомоги та підтримки верств населення, які найбільше цього потребують. У ситуації, що склалася, ми допомагаємо вимушено переміщеним особам у Харкові, а також в інших містах України.

Місією «Карітас України» є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.

Мета «Карітас України» – розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги й підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

«Карітас України» входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у Європі та світі. Слово «Caritas» означає одночасно любов і милосердя, співчуття і благодійність.

Протягом більш як 20 років десятки тисяч потребуючих українців отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу завдяки нашій роботі.

Діяльність сфокусована на 4 основних напрямках:

  • Допомога дітям і молоді, сім’ям
  • Охорона здоров’я
  • Соціальні проблеми міграції
  • Допомога в кризових ситуаціях